Вы здесь

Вогнестійкість і теплостійкість автоклавного газобетону

          Автоклавний газобетон має найвищий ступінь захисту від вогню і відповідає найсуворішим вимогам пожежної безпеки. Через його чисто мінеральний склад, АНБ класифікується як негорючий будівельний матеріал. Він стійкий до вогню до 1200 ° С і, на відміну від інших будівельних матеріалів є термостійким.

           Таким чином, АНБ може застосовуватись для зведення протипожежної стіни, щоб запобігти поширенню вогню, тим самим захистити життя і майно. За нормативами стіна повинна витримувати вплив вогню до чотирьох годин, але тести показали, що стіна AНБ товщиною всього 150 мм може протистояти вогню принаймні протягом шести годин, і не руйнується протягом 120 годин.

 

 

            Не дивно, що AНБ використовується при проведенні випробувань пожежної безпеки в якості будівельного матеріалу для печей вимірювання властивостей вогнестійкості інших будівельних виробів. Детальніше -  методи визначення вогнестійкості будівельних конструкцій в Україні.

           Крім внутрішніх протипожежних стін, будівництво зовнішніх стін з газобетону значно сприяє підвищенню пожежної безпеки, так як нерідко пожежі починаються назовні будівель. Крім пожежо- та термостійкості, AНБ не виділяє і не пропускає через стіну дими або токсичні гази, які можуть поставити під загрозу життя людини. Виробники AНБ тісно співпрацюють з науковцями, архітекторами та пожежними різних підрозділів, щоб максимізувати внесок АНБ у пожежну безпеку.

 

 

Протипожежні стіни з АНБ.

 

 

 

На прикладі справжньої пожежі складського приміщення видно ефективність протипожежної стіни АНБ, яка стримала розповсюдження вогню.